pomiar rolet montaż wrocław cena

POMIAR

pomiar rolet montaż wrocław cena 1

WYBÓR PRODUKTU

pomiar rolet montaż wrocław cena 2

MONTAŻ

Rolety w kasecie

Roleta kasetowa doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy produkt. Charakteryzuje się solidnym oraz estetycznym wykonaniem. Kaseta oraz prowadnice wykonane są z aluminium.

Dostępny jest bardzo duży wybór kolorów, wzorów. Rolety kasetowe dostępne są również z materiałem podgumowanym lub srebrnym od zewnętrznej strony. W upalne dni zapewnia to 100% ochronę przed promieniami słońca oraz znacząco obniża temperaturę pomieszczenia.

ROLETY w kasecie MONTAŻ WROCŁAW ŻALUZJE MONTAŻ cena 11

Rolety dachowe

Poddasza są zdecydowanie bardziej narażone na nagrzewanie się. Doskonałym pomysłem, aby temu zapobiec są rolety dachowe. Po za tym, że skutecznie obniżają temperaturę w pomieszczeniu, dodatkowo nadają mu estetyczny charakter, pełniąc funkcję dekoracyjną.

Dysponujemy kilkoma rodzajami rolet dachowych. Rolety z maskownicą bez prowadnic, rolety z prowadnicami i kasetą. Zapraszamy do umówienia wizyty i pomiaru.

ROLETY-MONTAŻ-WROCŁAW-ŻALUZJE-MONTAŻ-rolety-dachowe-cena-12

Rolety dzień i noc

Idea rolet dzień i noc polega na naprzemiennym ułożeniu pasów materiału, które charakteryzują się zróżnicowaną przepustowością światła. Jest to bardzo eleganckie rozwiązanie dające możliwość regulacji wpadającego do pomieszczenia światła.

Tkaniny dzień i noc możemy stosować w roletach tradycyjnych bez kasety oraz w roletach z kasetą. Rolety dzień i noc są rozwiązaniem bardzo uniwersalnym. Z jednej strony w dzień wpuszczają ograniczoną ilość światła, z drugiej strony wieczorem, w nocy skutecznie zasłaniają.

ROLETY dzień noc MONTAŻ WROCŁAW ŻALUZJE MONTAŻ cena 13

Rolety plisowane

Rolety plisowane to bardzo oryginalna i modna osłona przeciwsłoneczna. Rolety plisowane dają możliwość zsuwania ich od góry lub od dołu. Dzięki temu możemy uzyskać atrakcyjny, dekoracyjny wygląd wnętrza.

Jak inne rolety, główną cechą rolet plisowanych jest zaciemnienie pomieszczenie. Nadają się do zawieszenia pionowego oraz do okien dachowych. Występują w różnych kolorach oraz kształtach.

ROLETY plisowane MONTAŻ WROCŁAW ŻALUZJE MONTAŻ cena 11

Rolety tradycyjne

Rolety tradycyjne to najstarsze, sprawdzone rozwiązanie. Rolety montowane są bez kasety i prowadnic, charakteryzują się łatwością montażu oraz demontażu. Występują w wielu różnych kolorach i wzorach. Doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu.

Rolety Mini to jeszcze prostsze rozwiązanie. Szybki i bezinwazyjny montaż poprzez zawieszenie na oknie. Rolety Mini również występują w wielu kolorach i wzorach.

ROLETY MONTAŻ WROCŁAW ŻALUZJE MONTAŻ cena 10

TEL 609 025 125

ZAMÓW POMIAR I WYCENĘ PRAC

ODDZWONIMY UMÓWIĆ DOGODNY TERMIN

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

Kontakt

9:00 – 17:00


Tel: +48 609 025 125


Mail: biuro@colpotech.com


Adres

ul. Joachima Lelewela  4A/40


53-505 Wrocław


Dolny Śląsk